Kniha návštěv

Datum: 30.05.2013

Vložil: CHS Věrný kamarád

Titulek: Re: Airinka čili Aira (Adélka) se zabydluje

Děkuji moc. :-) Přejeme více spánku a méně loužiček.

Datum: 26.05.2013

Vložil: Aika Ája Ájinka Ajďulka Věrný kamarád

Titulek: Můj velký den

Ahoj bývalí páníčkové, mami a bráškové,

posílám vám pozdrav z nového domova. Mám se moc hezky. Moji páníčkové mě hodně mazlí a chválí, jaká jsem hodná, klidná, vychovaná a šikovná holka, jak se držím jen u svého pelíšku a neběhám všude po domě. A když řeknou NE, to nesmíš, tak moc pěkně poslouchám. Říkají mně chytrá hlavičko. Včera, když jsme přijeli domů, jsem se malinko bála, ale jenom chviličku. Pak jsem zbaštila mističku granulí a 3 a půl hodiny chrupkala. Malí páníčkové prý byli celí netrpěliví, pořád chodili, kdy už budu vstávat a hrát si s nimi. Tak jsem jim to potom vynahradila na zahradě a pořádně jsme si pohráli a zadováděli. Tam se mně to móc líbí. Páníčkové říkají, že zahrada je moje království. Běhla jsem, všechno prozkoumávala a očmuchávala. Dokonce jsem se poprvé koupala. Sice to byla jenom loužička, ale bylo to moc bezva. Moji lidé na mě volali jménem a já jsem vždycky přiběhla. Moc se radovali, že mně to tak jde. Chválili mě a já měla taky radost, že se z toho radují. Pak jsem zase hodinu spala, hodinu prozkoumávala zahradu a hrála si, hodinu spala a zase se proběhla na zahradě. Mezi tím byly samozřejmě malé svačinky. No, a to už byl večer. Po večeři se šlo do hajan a malí páníčkové mně ještě řekli pohádku . Velcí páníčkové říkali, že jsem byla v noci moc hodná a kňučela jen trošičku. Ve čtyři hodiny ráno jsem byla vyspalá a nedočkavá na nové zážitky dalšího dne... Myslím, že ze mě můžete mít velikou radost!
P.S. Už aby se oteplilo, a mohla jsem se taky pořádně zabydlet na terase našeho domu. Je tady venku veliká zima a hodně fouká studený vítr.
Haf, pac a ahoj vaše hafinka Ajšinka

Datum: 26.05.2013

Vložil: CHS Věrný kamarád

Titulek: Re: Můj velký den

Děkujeme za krásnou zprávu, udělala nám radost.

Datum: 17.05.2013

Vložil: Věrná Janča

Titulek: To bude smutno!

Ahoj Věrní kamarádi! Už se Vám blíží odběr! To bude smutno, co? Nakonec bude třeba i sám Zbyňa rád, když aspoň jedno zůstane doma.:) Hodně štěstí s páníčky, snad se každému štěňátku bude jeho člověk líbit!:)

P.S.: Mrzí mě, že se na ně nemůžeme přijet podívat i teď, co jsou už aktivní!:)

Datum: 13.04.2013

Vložil: Černá sluníčka

Titulek: Hafíci

Právě jsem zkoukla ty malé nunánky.... Jsou nádherní:-) Nejvíc mě pobavil titulek u poslední fotky "11. dní máme nové mašličky":-))

Datum: 28.04.2013

Vložil: rodinka z Náchodska

Titulek: Re: Hafíci

Téměř každý den koukáme na Vaše stránky a fotky jsou super!!!! Slečna Arinka vypadá, že bude plnochrupá.......překrásný! Přejeme Všem mnoho zdravíčka a pozdravujeme maminku těch nádherných štěňátek!!!!! :-)

Datum: 04.04.2013

Vložil: CHS Věrný kamarád

Titulek: Díky všem!

Přátelé, kamarádi, děkujeme za krásné příspěvky, moc nás to těší.

Datum: 03.04.2013

Vložil: kaata

Titulek: Jupiii

Jiiiti...gratulujeme k 9 černým uzlíčkům....jsou rozkošní...ať se daří paa kaata.

Datum: 30.03.2013

Vložil: Tereza a Argošek

Titulek: .

Ahoj, gratulujeme ke štěňátkům, ať hezky rostou. Teď už jen sehnat hodné páníčky :) Argo by prej bratříčka bral.. :)

Datum: 20.03.2013

Vložil: Vašek Majer

Titulek: Chvála

Vaše stránky nemají chybu. Přeji Vám všechno dobré, při porodu pohodu a krásná zdravá štěňátka.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek